Gebze Evden Eve

Gebze Evden Eve
Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan Gebze, çağdaş, sakin ama eğlenceli aynı zamanda oldukça hareketli bir ticaret merkezidir. Gebze oldukça göç alan bir şehrimizdir. Bu da beraberinde Taşınma sorununu getirmektedir. Daha doğrusu taşınma bir sorundu Gebze evden eve piyasaya girmesiyle beraber artık taşınma bir zevk haline gelmiştir.
Gebze evden eve önce taşınmak durumunda kalan insanların beklentilerini araştırdı daha sonra var olan firmaların ne gibi eksiklikleri var , bunları belirledi. Ne gibi yeniliklere imza atabilirim, sektöre yeni bir soluk nasıl getirebilirim bunları araştırdı. Ev taşıyan insanların zaten var olan melankolisini ızdıraba değil de tatlı bir anıya nasıl dönüştürürüm üzerinde kafa yordu. İnsanların eşyalarıyla hatıralarının bağlı olduğunun bilincinde olarak en ufak hatıraya (eşyaya) en büyük özenle davranılması gerektiğini saptadı. İnsanların kafasında yer etmiş olan taşınmanın mutlaka kötü sonuçlanacağı düşüncesini nasıl yok edebiliriz üzerine uzun ve bilimsel çalışmalar yaptık.
Gebze evden eve taşınma da gelinen son noktayı göstermektedir. Taşınma esnasında eşyaların paketlenmesi, taşınması, kolilerin açılıp mobilyaların yerleştirilmesi, son derece özenle yerine getirilir. Bazı sök tak eşyalarınızın da montajının yapılması gerekebilir. Daha öncede dediğimiz gibi eşya demek hatıra demektir, her eşyanın sizin ve aileniz için değeri göz önünde bulundurularak her eşyada saklı anıları parçalamadan taşır.
Şimdi taşınma sürecine kısa bir göz atalım. Bizi aradığınızda en kısa sürede size işinin uzmanı bir ekspertiz gönderiyoruz. Ekspertiz size bir fiyat çıkartıyor. Ekspertiz işini çok iyi yapmak zorundadır , mesela ekspertiz işin kaç saatte biteceğini söyleyecektir size diyelim ki 4 saatte biter bu ev dedi size sonrasında 8 saatte taşındı ev. Elbette bu sizde hayal kırıklığı yaratacaktır. Bize de yansıması çok kötü olacaktır bunun, en az dokuz müşteri kaybettik . Çünkü biz biliyoruz ki memnuniyetsiz bir müşteri dokuz müşteri kaybına yol açar.
Daha sonrasında Gebze evden eve olarak eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sigorta hem sizin hem bizim için çok önemlidir. Taşınma günü gelip de çattığında bir arkadaşımız taşınacak evin temizliğini kontrol eder, yetersiz gördüğü takdirde temizlik ekibi en kısa sürede evinizi tertemiz yapar. Burada şunu da belirtelim eski evinizi de taşınma bittikten sonra temizliyoruz.


Gebze evden eve paketleme ekibi lazım olan en kaliteli malzemeyi hazırlayıp, düzenli ve intizamlı bir şekilde ambalajlama işine girişir. Evden eve nakliyatta ambalajlama malzemesinin kalitesi çok önemlidir. Hava balonlu ambalaj (Balonlu naylon), Oluklu mukavva koliler, stretch film ve diğer kullandığımız malzemeler en kalitelisidir. Tarihte bir dönemde güçlü kuvvetli birilerinin sırtına alıp ta dokuz , on kat taşıdığı dönemlere nazaran son derece kaliteli malzemeyle kaplanmış eşyalarınız, son model asansörümüzle, güçlü yerine bilgili ekip arkadaşlarımızla zevkle taşınıyor.
Firmamız bütün kolileri oda oda , bölüm bölüm işaretlenerek kitap kolisinden tencere çıkmayacak şekilde Gebze’de evden eve taşınmanın komikliklerine son veriyoruz. Kırılma, çizilme, dökülme gibi hasarlar olmadan son derece düzenlice yeni evinize getirilen eşyalarınız arasında montajı olacak olanlar işinin zirvesinde ustalar tarafından monte edilir. Elektronik , teknolojik her aletinizin montajı konusunda yardımcı olabilecek profesyonel kişilerde yardıma hazırdır.Önceden görülen bilinen bu eşyalar için taşınmanın gerçekleşmesinde bu hizmetlerin ödemesini başta gelen ekspertiz bunları hesap ettiği için zaten yapmışsınızdır ayrıca sizden bir ücret talep edilmez.
En son model araçlarımızla güven içerisinde eşyalarınız taşınır. Evden eve nakliyat sırasında aracımız arıza yaptı 2 saat gecikeceğiz gibi bir mazeret duymazsınız. Yada asansörü kendisinin olmadığı için veya eski püskü olduğu için asansörümüz arıza yaptı 2 saat gecikeceğiz kelimelerini bizden duyamazsınız.
Evinize geldiğinizde size özel eşyalarınız dışında her şeyin yerleşmiş olmasını istemez misiniz yoksa mutfak kolisi yatak odasında salon kolisi çocuk odasında kapalı bir şekilde evden eve taşınmış olmak mı istersiniz. Evden eve taşınırken kolileriniz açılmış ,yerleşmiş eşyalarınız kullanıma hazır hatta bir yorgunluk çayı bile yapabilirsiniz yoksa taşımacılar gittikten sonra bir çay yapayım dediniz uzun uğraşlardan sonra çaydanlık ve malzemelerin olduğu kutuya ulaştınız ama bir de ne göresiniz sağlam çay bardağı kalmamış. İşte sonuçta mutlulukla içilen bir bardak çay istiyorsanız evden eve taşınırken bizi tercih etmelisiniz. Gebze evden eve de taşınmada Kaliteli, Güvenilir ,Ucuz, Konforlu evim taşınsın diyorsanız bir telefon yada mail uzağınızdayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir