İzmit Asansörlü Nakliyat

İzmit Asansörlü Nakliyat

Teknolojik anlamdaki yenilikler baş döndürücü bir hızla gelişmekte her çıkan yeni bir buluş hızlıca hayatın içinde yaygınlaşmaktadır. Bunlardan bir tanesi de portatif olarak kurulan asansör sistemidir. Çok değil yirmi yıl öncesinde ev taşıyan insanlara binanın dışında portatif olarak kurulabilen asansörle eşya taşınabileceğini söyleseydiniz sizin delirdiğinizi düşünürdü. Ama artık herkesin rahatça uyguladığı İzmit asansörlü nakliyat oldukça yaygınlaşmıştır. Bunu ilk kim getirdi nasıl uyguladı gibi sorularla fazla vakit kaybetmeden sistemi olabildiğince iyileştirerek en iyi bir şekilde uygulamanın yollarını arayıp bulmak şuan için en önemli sorudur.
Pek çok firmanın hala bir asansörünün olmadığı düşünüldüğünde sektörün hala neden bu kadar çağdışı kaldığı sorusuna verilebilecek cevap ucuz işgücüdür. Nasıl olsa açlık sınırında yaşayan onca insan varken neden bir asansöre para vereyim diye düşünen pek çok firma sahibi bulunmaktadır. Bu firma sahipleri asansörlü taşımanın ne kadar pratik ve güvenli bir şekilde taşıyabildiğini hesaba katmamaktadırlar bu da ne kadar öngörüsüz olduklarını göstermektedir.
İzmit asansörlü nakliyat yapan firmamız hem eşyaların daha güvenli taşınmasını sağlamakta hem de aynı zamanda eşya taşıyan insanların daha az yorulmasını sağlayarak onların da daha dikkatli olmasının önünü açmaktadır. Yüklendiği bir buzdolabını 15- 20 kat taşıyan bir insanı düşünün birde sadece asansöre kadar taşıyan bir insanı. Elbette ikincisi çok daha az yorulduğu için aynı zamanda gidilen mesafe daha azaldığı için eşyanın darbe alma riski oldukça azalmaktadır.
İzmit asansörlü nakliyat yapan firmalar içinde asansör sahibi olan firma sayısı oldukça azdır. Pek çok firma asansörü kiralamak sureti ile iş yapmaktadırlar. Bu da doğal olarak asansör fiyatını müşteriye yüklemek anlamına gelmektedir. Bizim böyle bir sorunumuz olmadığı için istediğimiz zaman taşınacak mekanda asansör kullanımı zorunlu veya uygunsa hiç kimseye muhtaç olmadan asansörümüzü kurup taşıma işleminin inceliklerini sergilemeye başlarız.
Evet bazı insanlar neden ben bu işi yapıyorum diye söylenerek ve istemeden yaparlar bunun sonucunda da o işten istenen verim sağlanamaz. Biz işimizi severek yapmaktayız bu yüzden de hem çalışanlarımız hem de müşterilerimiz bizle çalışmaktan büyük bir mutluluk duymaktadırlar. Pek çok firmadan duymuşsunuzdur biz insan odaklı çalışıyoruz diye bunlara nasıl bir uygulamanız var dediğinizde pek çoğu müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunu söylerler. Bizde hem müşteri hem de personel memnuniyeti ön plandadır.
Müşterinin önceden belirtmesi ile belirlenen mobilya veya elektronik eşyaların sökülüp yeniden monte edilmesi konusunun uzmanı arkadaşlarımız tarafından ilk günkü gibi montajı gerçekleştirilir. Eksper ilk geldiğinde bu tür eşyaların farkına varır ve müşteriye bunun sökülüp takılmasının istenip istenmediğini sorar. Müşteri böyle bir talepte bulunuyorsa uzman arkadaşımız gelir yok müşteri kendi olanakları veya becerisi ile söküp takma işini yapacak ise biz sadece düzgünce paketleyip taşıma işlemini gerçekleştiririz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir