Eşya Depolama

Eyüboğlu Evden Eve Nakliyat eşya depolamanızı kaliteli ve güvenli bir şekilde yapar. Eyüboğlu Eşya Depolama istenilen yerden eşyanızı temin alır ve güvenli bir şekilde depoya yerleştirir. İstenilen süre zarfında eşyanız ambalajlı ve paketli bir biçimde temin edilene kadar depolarda muhafaza edilir.

unnamed (1)
Esya-Depolama

Eşyalarınız İçin En Özel Depolama

Depolama alanlarında depolanacak eşyaların zarar görmemesi için suni ve doğal havalandırma sistemleri mevcuttur. Depolarımızda nemlenmeyi küf, rutubet kokularını engellemek için tamamıyla yapım aşamasında tedbirler alınmış bu sayede bu tür olaylara karşı dirençlidir. Tüm depo alanlarımız dışarıdan gelebilecek su rüzgar, yangın ve benzeri olaylara karşı korumalıdır. Depo alanlarımız oldukça özel ve konforludur.

 

Sizlerde sorunsuz hizmet veren EyüboğluEşya Depolama uygun fiyatlar ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. Eşyalarınız için en uygun kaliteli hizmeti tercih edebilirsiniz. Alanlarımıza getir lan eşyalarını türlerine göre ayrılmakta ve türleri ne güzel depolanma stratejisi oluşturulmaktadır. Oluşturulan depolama planları ile birlikte her eşya ikinci el eşya depolama güvenlik Tedbiri alınarak müşteriye ayrılmış olan depolama alanına uygun bir şekilde depolanır. Eşya depolama firmaları arasında her zaman ayrıcalıklı bir yere sahip olan firmamız her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.