Ofis Taşıma

Eyüboğlu evden eve nakliyat ofis taşımada kurumsal olarak bu sektörde yaptığı hizmet ve referanslarla kurumsal taşıma kimliğini ön plana çıkarmıştır. Eyüboğlu Ofis Taşıma – Ofis Depolama – Ofis Nakliye ve Evden Eve Nakliye – Ofis Taşımacılık olarak hizmet vermektedir.

İstanbul’un her ilçesinde hizmetlerimizi düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz; kurumsal ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı, holding taşımacılığı, kütüphane taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, laboratuvar taşımacılığı gibi birçok kurumsal hizmetler firmamızın çalışma alanları içerisinde yer almaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma

Firmamız tarafından sigorta firmaları ile yapılan anlaşma ile ofis taşıma hizmetlerinizde tüm ürünleriniz sigortalı olarak taşıtılmaktadır. Bu süreçte firmamızın farkı yine ortaya çıkmaktadır. Çünkü tüm sigorta şirketleri nakliyat firmaları ile sigorta hizmetlerini sunarken kısıtlı olarak sunmaktadır. Bunun sebebi; sigorta firması ve nakliyat firmaları arasındaki güvensizliktir. Fakat firmamız kurumsal ofis nakliye hizmetlerinde sigorta firmaları ile bu güveni çok iyi bir şekilde sağlamaktadır.

chuyen-nha-2
kurumsal_605edb7f7989f